Rizikové
kácení stromů

ve Zlínském kraji

kácení stromů Montáže EPZ s.r.o., Spytihněv

Zajistíme vám klasické i rizikové kácení stromů a to formou práce ve výškách do 27 metrů z pracovní vysokozdvižné plošiny nebo tou nejmodernější stromolezeckou technikou. Postaráme se také o prořezávání či ošetřování stromů, a následné odřezky uklidíme a odvezeme vlastní dopravou.

0 m
maximální pracovní výška

MONTÁŽE EPZ s.r.o.

Skácíme uklidíme a odvezeme vlastní dopravou

Kromě běžného kácení stromů se postaráme také o rizikové kácení. V našem kraji nabízíme bezkonkurenční přístup, disponujeme totiž vlastními pracovními plošinami včetně vlastní dopravy, a díky tomu vám zajistíme kompletní kácení stromů ve vaší obci, firmě či na zahradě. Následně veškerý odpad důsledně uklidíme a odvezeme.

Proč kácení stromů od nás?

Zajišťujeme bezkonkurenční služby Disponujeme vlastními plošinami Odřezky uklidíme a odvezeme Postaráme se o ekologickou likvidaci Nabízíme výhodnou a rozumnou cenu

MONTÁŽE EPZ s.r.o.

Jaké služby nabízíme?

Postaráme se o rizikové kácení, omlazovací, zdravotní a výchovné řezy i prořezávání, ořezávání větví a úklid listnatých i jehličnatých větví. Zabezpečíme také ořez živých plotů a keřů, nebo odvoz vyvrácených stromů či redukce koruny.

Za pomoci bagru nabízíme celkové vykácení i s kořeny. Na závěr celého procesu zajistíme ekologickou likvidaci, štěpkování a další manipulaci se dřevem.

Objednejte si kácení stromů ve Zlínském kraji, působíme v Kroměříži, Zlíně, Uherském Hradišti a Vsetíně i dalších městech. Specializujeme se také na pronájem pracovních plošin, servis a výstavbu veřejného ovětlení nebo kontejnerovou dopravu.

MONTÁŽE EPZ s.r.o.

Jak objednat kácení stromů?

1. Kontakt

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář .

2. Domluva

Po domluvě se na místo kácení dostavíme předem, abychom zhodnotili situaci a domluvili se na podrobnostech.

3. Realizace

Následně přistoupíme k realizaci v dohodnutém termínu.

MONTÁŽE EPZ s.r.o.

Kontaktujte nás

603 374 745

volejte nonstop

Máte dotazy na naše služby? Napište nám prostřednictvím poptávkového formuláře níže! Rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky či zašleme cenovou nabídku. Společně se vždy domluvíme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.