Kontejnerová
doprava

s obsluhou

kontejnery Montáže EPZ s.r.o., Spytihněv

Od roku 2007 naše společnost nabízí službu kontejnerová doprava, pomocí které zajišťujeme dovoz a převoz materiálu do 5 tun. Dle přání zákazníka poskytneme také přistavení kontejneru na požadované místo.

0 t
nosnost kontejneru

MONTÁŽE EPZ s.r.o.

Splníme požadavky každého zákazníka

Naším cílem je rychle reagovat na požadavky klientů, kteří potřebují zajistit odvoz či dovoz materiálu nebo přistavení kontejneru na požadované místo. Z toho důvodu jsme vždy připraveni čelit vašim přáním a kontejnerovou dopravu provozujeme i o víkendech.
K dispozici máme ty nejmodernější technologie a rádi vám nabídneme bezkonkurenční cenu. Dbáme na kvalitně odvedenou práci a uspokojení požadavků zákazníka je pro nás na prvním místě.

Proč pronájem od nás?

Flexibilní a profesionální přístup Spolehlivost a bohaté zkušenosti Vyhovíme přání zákazníka Skvělá a výhodná cena od km Pracujeme i o víkendech

MONTÁŽE EPZ s.r.o.

Co můžeme nabídnout?

Kontejnerovou dopravu zajišťujeme pouze s obsluhou. Disponujeme vozy Avia s nosností do 5 tun. Služby poskytujeme jak fyzickým osobám, tak i menším či větším firmám. Pronájem kontejnerů provádíme ve Zlínském kraji, zejména v lokalitách Kroměříž, Zlín, Uherské Hradiště a Vsetín.

MONTÁŽE EPZ s.r.o.

Jak objednat kontejner?

1. Kontakt

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář.

2. Domluva

Domluvíme termín pronájmu kontejneru nebo převoz materiálu a případné detaily. Nosnost kontejneru je 5 t.

3. Realizace

V den pronájmu vám přistavíme kontejner, případně odvezeme materiál. Po dokončení pronájmu zasíláme fakturu.​

MONTÁŽE EPZ s.r.o.

Kontaktujte nás

603 374 745

volejte nonstop

Máte dotazy na naše služby? Napište nám prostřednictvím poptávkového formuláře níže! Rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky či zašleme cenovou nabídku. Společně se vždy domluvíme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.